نفرات برتر رشته‌های حفظ، اذان و داعاخوانی مسابقات استانی قرآن کریم گیلان در بخش برادران معرفی شدند.


محمد مهدی قربانیان، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف گیلان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت اعلام کرد: نفرات برتر حفظ، اذان و دعاخوانی در بخش برادران و مربوط به روز سوم مسابقات چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم معرفی شدند.

 وی افزود: در رشته حفظ پنج جز مجتبی خاوند کار از بندرانزلی، روح الله کاظمی از رشت و میثم طالبی از بندرانزلی رتبه‌های برتر را کسب کردند.

 رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف گیلان اعلام کرد: در رشته حفظ 10 جز محمد ستمار از  رشت، رضا جانی پور و اسماعیل حسن پور از لاهیجان اول تا سوم شدند.

 وی اظهار داشت: در رشته حفظ 20 جز سبحان رفیع پرهیزکار از لاهیجان،  محسن حاجی حسینی از رودسر و بهمن کرمی از تالش رتبه‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

 قربانیان اذعان داشت: در رشته حفظ کل نیز محمد مصطفی پور از لنگرود، سید مهدی انقیا از بندر انزلی و مهیار فلاح پاکدامن از رشت رتبه های برتر را کسب کردند.

 وی یادآور شد: در رشته اذان محمد رضا نمازی از تالش، یاسین تبریزی نژاد و محمد رسول اجتماعی از بندرانزلی حائز رتبه های برتر شدند.

 رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف گیلان اظهار کرد: در رشته دعا خوانی بهرام آزموده از ماسال، مرتضی چایچی از لاهیجان و سهند فریدی از رشت اول تا سوم شدند.

 چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم گیلان با حضور 400 نخبه قرآنی در سالن اداره کل مخابرات گیلات در گلسار رشت به مدت چهار روز برگزار شد.